Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Slamp Clizia mini Mama Non Mama, designové svítidlo, 2x5W E14, prům. 32cm

Kód produktu: sla CLI78PLF0001MN_000
EAN: 8024727078670
Výrobce: Slamp
Termín dodání do 14 - 28 dnů.
Doprava zdarma
5 251 Kč
včetně DPH: 21%

Designové stropní svítidlo, které si hraje s iluzí složených lístků do většího objektu. Vyrábí italský výrobce Slamp, autor designu: Adriano Rachele.

Vhodné do místností jako jsou ložnice, obývací pokoje, dětské pokoje nebo jiné místnosti v interiéru. Vhodné také pro vybavení designového hotelu, pro osvětelní butiku, restaurace, cukrárny atp.

Vyrobeno z potisknutého materiálu Cristalflex v tvaru lístků. To je plastový materiál, který je používám firmou Slamp pro výrobu moderních svítidel. Tento materiál dává designerům možnost vytvářet tvary, které by z jiných materiálů nebylo možné vytvořit. Navíc má nízkou hmotnost, takže bylo možné použít magnety pro přichycení stínítka k montuře. To oceníte hlavně při servisu nebo při úklidu, kdy nebudete potřebovat žádné nářadí.

Průměr: 32cm, výška: 20cm.

Do svítidla jsou určeny 2 žárovky se závitem E14 max. 5W. Doporučujeme zakoupit kvalitní LED žárovky, žárovky dělají svítidlo a s použitím nekvalitních žárovek se špatně zvolenou barvou světla není zážitek z tohoto svítidla dokonalý. Stmívání je možné v případě použití stmívatelných žárovek a stmívače, kterým nahradíte vypínač.

Svítidlo je možné instalovat na strop i na stěnu.

 

Slamp

Progresivní italská firma, která se specializuje na využití unikátních patentovaných materiálů. Slamp spolupracuje s předními světovými designéry a jejich svítidla obdržela spoustu významných ocenění včetně Reddot za design.

Se značkou Slamp spolupracujeme téměř 10 let a jsme jejich přímým distributorem. S novinkami se seznamujeme na výstavách v Miláně a Frankfurtu.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Slamp

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Slamp
Design: Adriano Rachele
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje: 5W
Počet svět. zdrojů 2
Energetická třída: A/A+/A++
Závit svět. zdroje: E14
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: stmívatelné podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: Kabel se připojí do svorkovnice.
Materiál a barva:
Materiál: Cristalflex
Rozměry a váha:
Průměr (cm) 32
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: II
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Slamp CLI78PLF0001MN_000 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.