Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Slamp Fiorella suspension mini, bílé závěsné svítidlo, 1x40W E27, prům. 48cm

Kód produktu: sla FIO14SOS0002W_000
EAN: 8024727039701
Výrobce: Slamp
Termín dodání do 14 - 28 dnů.
Doprava zdarma
7 962 Kč
včetně DPH: 21%

Závěsné svítidlo, které připomíná květinu zimostráze a svým designem čerpá z renezančních lustrů italských mistrů. Dle návrhu Nigela Coatese vyrábí italská společnost Slamp.

Fiorella je ideální jako centrální svítidlo do menšího obývacího pokoje, do holčičího dětského pokoje atp. Oblíbené je také ve veřejném interiéru: v butiku se značkovým oblečením nebo spodním prádlem. V hotelu, penzionu nebo stylovém nočním podniku.

Na výrobu je použit moderní materiál Opalflex, což je polykarbonát patentovaný výrobcem, který se uplatňuje při výrobě designových svítidel. Má skvělé vlastnosti: dobře rozptyluje světlo, má atraktivní vzhled, dobře se održuje a je lehký. Váha svítidla je 2,4kg.

Svítidlo Fiorella mini má průměr 78cm, výšku 58cm, maximální délku závěsu 140cm s možností zkrácení. Umíme zajistit i dodání svítidla s delším závěsem. Vybaveno  je paticí E27 s možností použití 100W halogenky nebo LED žárovky. Doporučujeme kvalitní LED žárovku od prověřených výrobců s teplou barvou světla. Žárovka není součástí dodávky.

Slamp

Progresivní italská firma, která se specializuje na využití unikátních patentovaných materiálů. Slamp spolupracuje s předními světovými designéry a jejich svítidla obdržela spoustu významných ocenění včetně Reddot za design.

Se značkou Slamp spolupracujeme téměř 10 let a jsme jejich přímým distributorem. S novinkami se seznamujeme na výstavách v Miláně a Frankfurtu.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Slamp

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Slamp
Design: Nigel Coates
Světelný zdroj:
Počet svět. zdrojů 1
Výkon svět. zdroje: 40W
Závit svět. zdroje: E27
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: stmívatelné podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: Kabel se připojí do svorkovnice.
Rozměry a váha:
Výška (cm) 51
Průměr (cm) 48
Max. délka závěsu (cm) 140
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Slamp FIO14SOS0002W_000 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.