Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Slamp Clizia large, závěsné designové svítidlo z Opalflexu s bílým okrajem, 4x12W E27, prům. 78cm

Kód produktu: sla CLI78SOS0003W_000
EAN: 8024727041933
Výrobce: Slamp
Záruka: 24 měsíců
Termín dodání 21 - 28 dní.
Doprava zdarma 10% SLEVA
15 101 Kč
13 591 Kč
včetně DPH: 21%

Výkonné, závěsné svítidlo italského designera Adriana Rachele. Ručně vyrobeno v Itálii z bílého Opalflexu. Adriano Rachele věří, že design by měl mít duši, vyjadřovat poezii a emoce, což se mu návrhem Clizie podařilo potvrdit.

Clizia poskytuje příjemně rozptýlené světlo a je ideální pro použití nad větší jídelní stůl, konferenční stolek nebo stůl v restauraci. Dále je možné použití pro plošné osvětlení ložnice, menšího obývacího dětského nebo hostovského pokoje. Uplatnění najde i jako hlavní svítidlo v recepci, butiku, moderně zařízené kavárně nebo cukrárně. Široká nabídka série Clizia umožňuje v interiéru použít závěsná i stropní svítidla ve stejném designu a tím přispět k pěknému sladění celého interiéru. 

Opalfex je světlo rozptylující technopolymer, patentovaný firmou Slamp pro výrobu jedinečných svítidel. Díky použití tohoto materiálu jsou svítidla lehká a vzdušná. Navíc dovoluje použití magnetického přichycení stínítka ke konstrukci, což oceníte při výměně zdroje nebo při čištění svítidla.

Průměr svítidla je 78 cm, výška 28cm. Standardní délka závěsu je140 cm. Na objednávku za příplatek je možné dodat 600cm dlouhý závěs, který je možné také zkracovat.

Pro 4 LED žárovky filament max. 12W se závitem E27. Maximální délka použitých žárovek: 11,5cm. Doporučujeme LED žárovky s teple bílou barvou světla 2700 nebo 3000K, která je vhodná do obytných interiérů. V případě použití stmívatelných žárovek a kompatibilního stmívače je možné tlumit výkon.

Slamp

Progresivní italská firma, která se specializuje na využití unikátních patentovaných materiálů. Slamp spolupracuje s předními světovými designéry a jejich svítidla obdržela spoustu významných ocenění včetně Reddot za design.

Se značkou Slamp spolupracujeme téměř 10 let a jsme jejich přímým distributorem. S novinkami se seznamujeme na výstavách v Miláně a Frankfurtu.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Slamp

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Výrobce a design:
Výrobce: Slamp
Design: Adriano Rachele
Světelný zdroj:
Energetická třída: A/A+/A++
Výkon svět. zdroje: 12W
Počet svět. zdrojů 4
Závit svět. zdroje: E27
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Ovládání a stmívatelnost: on/off, stmívatelnost podle žárovky
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Materiál a barva:
Materiál: Opalflex®
Povrchová úprava / barva: bílá, oranžová
Rozměry a hmotnost:
Max. délka závěsu (cm) 140cm, 600cm za příplatek
Průměr (cm) 78
Výška (cm) 28
Hmotnost (kg): 3,33
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Třída ochrany: II
Dokumenty ke stažení:
Technický list pro Slamp CLI78SOS0003W_000 pdf
Prosím vyplňte všechna pole označená *.