Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Slamp Veli Couture Suspension, závěsné designové svítidlo, 2x10W E27, prům. 42cm

Kód produktu: sla VEL78SOS0001BW000
EAN: 8024727073279
Výrobce: Slamp
Termín dodání 14 - 21 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma Red Dot Design award Red Dot Design award
7 622 Kč
včetně DPH: 21%
Veli Couture: závěsné designové svítidlo s jemným vzorem od italského výrobce Slamp, designér: Adriano Rachele.
Pro zavěšení do obývacího pokoje, ložnice nebo např. do prostoru schodiště, do restaurace, stylově zařízeného baru atp. V interiéru doporučujeme kombinovat stropní i závěsná svítidle Slamp Veli Couture.
Vyrobeno z Opalflexu opatřeného bílou texturou, která vypadá jako látka. Opalflex je plastový materiál patentovaný firmou Slamp, který je úspěšně používán pro výrobu svítidel. Díky použití tohoto materiálu mají svítidla nízkou hmostnost, jednoduše se instalují a udržují. Napajecí kabel je červený.
Průměr závěsného svítidla Veli je 42cm, výška: 36cm, nastavitelná délka závěsu maximálně 140cm. Stínidlo se k montuře upevňuje pomocí magnetů, tudiž k výměně světelného zdroje nebo při úklidu není třeba žádného nářadí.
Do svítidla jsou určeny 2 LED žárovky 10W E27 s délkou do 11,5cm. Je možné použít stmívatelné i nestmívatelné, žárovky nejsou součástí dodávky a doporučujeme použití teplou barvu světla. 
Slamp

Progresivní italská firma, která se specializuje na využití unikátních patentovaných materiálů. Slamp spolupracuje s předními světovými designéry a jejich svítidla obdržela spoustu významných ocenění včetně Reddot za design.

Se značkou Slamp spolupracujeme téměř 10 let a jsme jejich přímým distributorem. S novinkami se seznamujeme na výstavách v Miláně a Frankfurtu.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Slamp

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Design a výrobce:
Design: Adriano Rachele
Světelný zdroj:
Výkon svět. zdroje LED 10W
Závit svět. zdroje E27
Počet svět. zdrojů 2
Svět. zdroj součástí dodávky ne
Napájení:
Napájecí napětí / proud 230V
Rozměry a váha:
Max. délka závěsu (cm) 140
Výška (cm) 36
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Krytí IP: IP20
Prosím vyplňte všechna pole označená *.