Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Linealight Oh! Garden RGB, zahradní svítící koule, 12W LED RGB, prům. 55cm, IP65

Kód produktu: lin 15163
Výrobce: LineaLight
Dodání do 14 - 21 dní.
Doprava zdarma Doprava zdarma
11 263 Kč
10 474 Kč
včetně DPH: 21%

Zahradní svítící koule pro dekorativní osvětlení exteriéru s RGB: LED umožňující změnu barvy světla skrz celým barevným spektrem, stmívání atp. Made in Italy, vyrábí firma Linealight, série Oh! Garden.

Nadčasový vzhled, univerzální použití do moderního i klasického exteriéru. Pro dekorativní osvětlení zahrad, skalky, parku. Vhodné také pro použití na balkoně, na terase nebo u bazénu. Pro dosažení zajímavé světelné kombinace doporučujeme použít různé průměry koulí.

Vyrobeno z lisovaného PMMA. Průměr 55cm. 

Osazeno 12W LED RGB. Proudově napájeno 500mA. Napaječ není součástí dodávky. Svítidlo umožňuje ovládání DMX nebo prostřednictvím dálkového ovladače. Před montážní doporučujeme prostudovat montážní návod. Krytí: IP65, mechanická odolnost: IK10.

Pro osazení do betonové podlahy je k dispozici instalční box, pro instalací do hlíny a trávníku je možné zakoupit instalační bodec. K dispozici také souprava proti zlodějům.

LineaLight

Historie italské společnosti Linea Light se začala psát v roce 1976. Disponuje vlastním vývojovým centrem, které se zabývá různými potřebami zákazníků. V posledních letech si Linea Light užívá pozici lídra na poli LED svítidel. Pyšnit se může významnými cenami včetně světoznámého ocenění Reddot. To vše s garantovanou italskou kvalitou.

Svítidla Linea Light prodáváme 10 let. Přímo v Itálii jsme absolvovali oficiální školení Linea Light a nechybíme ani na různých veletrzích, kde se seznamujeme s novinkami společnosti.

Rádi Vám poradíme.
Patrik Koukol

majitel 60.cz a specialista na svítidla značky Linealight

mobil: 733 310 564
email: info@60.cz

Design a výrobce:
Výrobce: Linealight
Světelný zdroj:
Závit svět. zdroje: LED
Výkon svět. zdroje: LED 12W
Barva světla (kelvin): RGB
Počet svět. zdrojů 1
Stmívatelné: ano
Svět. zdroj součástí dodávky ano
Napájení:
Napájecí napětí / proud 500mA
Rozměry a váha:
Průměr (cm) 55
Krytí, třída ochrany, mechanická odolnost:
Mechanická odolnost IK: IK10
Krytí IP: IP65
Prosím vyplňte všechna pole označená *.