V termínu od 4.7 do 6.7. 22 čerpáme dovolenou. Od čtvrtka 7.7. 22 jsme tu opět pro Vás.

venkovní závěsná svítidla

50 položek celkem
venkovní závěsná svítidla

Venkovní závěsná svítidla

Venkovní závěsná svítidla pro použití v exteriéru se zvýšenou ochranou proti vniknutí vody. V poslední době se začíná prosazovat trend použití závěsných svítidel ve venkovních prostorách a zahradách stejně jako v interiéru. Je to vidět hlavně tam, kde je žádoucí dostat zdroj světla níže od stropu, takže nad stoly, venkovními kuchyněmi, ale  i pro osvětlení vchodu do domu, pergoly nebo terasy nebo v exteriéru hotelů, restaurací, zahrádek atd. Při výběru venkovních závěsných svítidel doporučujeme brát ohled kromě designu i na bezpečnost. Důležitý je parametr ochrany IP, který značí jak je venkovní lustr odolný proti vniknutí vody. Minimální hodnota je IP44 a platí, že čím je vyšší, tím je ochrana lepší. Velice oblíbené jsou rodiny venkovních svítidel, kdy se ve stejném designu vyrábí jak venkovní závěsná svítidla, tak venkovní nástěnná nebo venkovní stropní svítidla
Na obrázku je renderovaná fotka, která prezentuje použití venkovních závěsných svítidel Night Birds českého výrobce Brokis. Svítidla mají zvýšenou ochranu proti vniknutí vody IP54. Jsou vyrobena ze skla a vyráběna jsou ve 3 siluetách letících ptáků a 4 barevných provedení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení