Britop Panda, stojací lampa trojnožka ze dřeva a bílé látky, 1xmax 60W, výška 154cm
Kód: BRI 6010208210510Související produkty
Detailní popis produktu
Vkusná stojací lampa s trojnožkou ze dřeva a bílého textilu. Ručně vyráběna ve fabrice polského výrobce Britop z lokálních materiálů.
Lampa Panda je vhodná do klasicky i moderně zařízeného interiéru s důrazem na kvalitní zařízení z přírodních materiálů. Ideální do obýváku nebo ložnice, ale své místo najde kdekoliv v interiéru, kde je nutné přisvítit nebo přinést příjemnou atmosféru. Lampa je také vhodná pro použití v hotelu nebo penzionu, do pokojů nebo na recepci.
Je vyrobena z bílého březového dřeva, které pochází z lokálních zdrojů a je komplet zpracováno ze stolárně výrobce. Dřevo má certifikát FSC, který označuje výrobky, které vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření.
Stínítko má průměr 50cm a je vyrobeno z bílého textilu.
Výška: 154cm.
Do lampy je určena 1 žárovka max. 60W se závitem E27. Žárovka není součástí dodávky. Při výběru doporučujeme dát důraz na výběr vhodné a kvalitní žárovky s adekvátním výkonem a barvou světla.
Vypínač je umístěn na přívodní šňůře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Bílá, Dřevěná |
| ? Materiál: | Dřevo, Textil |
| ? Styl osvětlení: | Moderní, Přírodní |
| Umístění v místnosti: | Podlaha |
| ? Místnost: | Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 50 cm |
| Délka (cm): | 154 |
| Výkon svět. Zdroje: | max. 60W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Počet svět. zdrojů: | 1 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | s vypínačem |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| Připojení svítidla: | přívodní kabel se zapojí do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| Série: | Panda |
| ? Výrobce/značka: | Britop |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
