Od 5.8.24 do 11.8.24 je firma uzavřena. Objednávky jsou přijímány bez omezení a budeme je vyřizovat v termínu od 12.8.24.
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Slamp

Od roku 1994 se Slamp specializuje na výrobu dekorativních a designových lamp a lustrů inspirovaných nejnovějšími trendy, které do interiérů přinášejí neotřelý styl a eleganci. Unikátnost svítidel Slamp je umocněna použitím inovativních materiálů nové generace, jako jsou Opalflex®, Cristalflex® a Lentiflex®, které společnost sama vyvíjí a patentuje. Tyto materiály umožňují vytvářet jedinečné světelné efekty a textury, které dávají svítidlům Slamp jejich charakteristický vzhled, a zároveň mají nízkou hmotnost.

Slamp si zakládá na spolupráci s renomovanými designéry, jako jsou Zaha Hadid, Marc Sadler, Nigel Coates a Daniel Libeskind. Tato spolupráce se odráží v originálních a umělecky zaměřených produktech, které zároveň vynikají svou nadčasovostí. Jak tvrdí sám výrobce, Slamp je určen „pro ty, kteří nikdy nemají dost, pro ty, kteří věří v krásu, pro ty, kteří nosí svůj domov všude, kam je srdce zavede, a pro ty, kteří se každý den zamilovávají“. Tato filozofie je patrná v každém detailu jejich svítidel, která kombinují funkčnost s estetickou hodnotou.

60.cz je oficiálním distributorem značky Slamp, proto vám můžeme nabídnout široký výběr jejich nejpopulárnějších modelů. Mezi bestsellery patří ikonické designy jako např. Clizia Opal nebo Mama Non Mama, EtoileVeli prisma nebo např Hanami. Tyto modely jsou oblíbené pro své jedinečné tvary a světelné efekty, které přinášejí do každého prostoru kouzlo a originalitu. Kromě osvědčených klasik nabízíme také zajímavé novinky, které reflektují nejnovější trendy. Mezi ně patří modely La Vie, Tulip nebo Lafleur, které zaujmou svým inovativním přístupem a elegantním provedením. S lampami Slamp můžete snadno vytvořit atmosféru, která bude nejen osvětlovat, ale také inspirovat a okouzlovat.

Využijte konfigurátor Slamp, nahrajte si svou fotografii a zjistěte, jak bude svítidlo Slamp vypadat přímo u vás doma.

Slamp Compendium 2024, katalog ve formátu .pdf ke stažení (65MB)

252 položek celkem
Nahoru
Další produkty