Slamp

263 položek celkem
Nahoru
Další produkty
slamp

Slamp

Od roku 1994 se specializuje na dekorativní designové lampy a lustry inspirované nejnovějšími trendy. Unikátnost svítidel Slamp dokresluje použití nové generace materiálů, které si společnost sama vytváří a patentuje. Jak tvrdí sám výrobce, Slamp je určen „pro ty, kteří nemají nikdy dost, pro ty, kteří věří na krásu, pro ty, kteří nesou svůj domov kamkoliv je srdce zavede a pro ty, kteří se každý den zamilovávají“.

Obchod 60.cz je oficiální distributor značky Slamp. Bestsellery ze sortimentu: Clizia, Clizia Fumé, Clizia Mama non Mama, Etoile, Fabula, La Lollo, Veli, Veli Couture, Veli FoliageHanami, Mida. Zajímavé novinky: La Vie, Lafleur.

Nechte se inspirovat fotkami svítidel Slamp v interiéru na Instagramu nebo využijte intuitivní konfigurátor SLAMP, kde si jednoduše nahrajete fotografii vašeho interiéru a během několika sekund uvidíte, jak bude svítidlo Slamp u vás doma vypadat.

Slamp Compendium 2022: language of light, katalog ve formátu .pdf ke stažení (97MB)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení