Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Lampy stojací

Stojací lampy - nezbytná součást moderního bydlení. Stojací lampa častokrát není jen další svítidlo, ale solitér, který tvoří tu pravou atmosféru v obývacím pokoji, ale  třeba i v ložnici nebo předsíni.

O jaké stojací lampy je nyní největší zájem?

Velký zájem je o černé stojací lampy. Černá barva na lampách a svítidlech působí moderně a přináší do interiéru zajímavý prvek kontrastu s bílou výmalbou. Oblíbené jsou také dřevěné stojací lampy a také obloukové stojací lampy, které mohou přivést světlo nad jídelní nebo konferenční stolek a nahradit tak závěsný obývákový lustr. Nejoblíbenější modely jsou černé Artemide Tolomeo Mega se stmívačem a stínítkem 42cm, Artemide Tolomeo Mega se stmívačem a stínítkem z pergamenu průměr 42cm, nadčasová stojací lampa pro čtení Marset Funiculí v černé úpravě nebo zajímavá lampa pro čtení i dekoraci Paulmann Neordic Juna z mědi a dřeva.

Šperk obývacího pokoje? Designová stojací lampa.

Hledáte tzv. třešničku na dortu nebo šperk do obývacího pokoje? Tak upřete svou pozornost na kategorii designových stojacích lamp. Kromě kvalitního světla přináší přidanou hodnotu ve formě zajímavého a promyšleného tvaru. Je možné je použít jako solitér, ale i jako nenápadný prvek, který se ukáže v celém svém světle teprve po rozsvícení.

 

373 položek celkem
Nahoru
Další produkty