Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Stojací lampy

Stojací lampy - nezbytná součást moderního bydlení. Stojací lampa častokrát není jen další svítidlo, ale solitér, který tvoří tu pravou atmosféru v obývacím pokoji, ale  třeba i v ložnici nebo předsíni.

Na co myslet při výběru stojací lampy?

Stojací lampa se stmívačem je výborný pomocník při večerním svícení, kdy chceme mít méně světla a vytvořit si příjemně tlumenou atmosféru. Do obytných interiérů pro odpočinek je dobré zvolit teple bílou barvu světla 2700K, která nám pomáhá s uvolněním a relaxací. Pokud vybíráte stojací lampu pro čtení, tak je dobré mít nastavitelné rameno s neprůsvitným stínítkem, které směruje světlo na čtený text a neoslňuje.

Šperk obývacího pokoje? Designová stojací lampa.

Hledáte tzv. třešničku na dortu? Tak upřete svou pozornost na kategorii designových stojacích lamp. Kromě kvalitního světla přináší přidanou hodnotu ve formě zajímavého a promyšleného tvaru. Je možné je použít jako solitér, ale i jako nenápadný prvek, který se ukáže v celém svém světle teprve po rozsvícení.

7 skvělých tipů na stojací lampy.

Velký zájem je o černé stojací lampy. Černá barva na lampách a svítidlech působí moderně a přináší do interiéru zajímavý prvek kontrastu s bílou výmalbou. Oblíbené jsou také dřevěné stojací lampy a také obloukové stojací lampy, které mohou přivést světlo nad jídelní nebo konferenční stolek a nahradit tak závěsný obývákový lustr. Nejoblíbenější modely jsou černé Artemide Tolomeo Mega se stmívačem a stínítkem 42cm, Artemide Tolomeo Mega se stmívačem a stínítkem z pergamenu průměr 42cm, nadčasová stojací lampa pro čtení Marset Funiculí v černé úpravě nebo zajímavá lampa pro čtení i dekoraci Paulmann Neordic Juna z mědi a dřeva.

324 položek celkem
Nahoru
Další produkty