Od 5.8.24 do 11.8.24 je firma uzavřena. Objednávky jsou přijímány bez omezení a budeme je vyřizovat v termínu od 12.8.24.
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Brokis

Česká luxusní značka Brokis byla založena v roce 2006 Janem Rabellem a staví na věhlasné sklářské tradici. Výroba probíhá ve sklárně Janštejn, jejíž historie sahá až do počátku 19. století a sídlí na Vysočině. Díky spojení tradičních a moderních postupů vznikají svítidla uznávaná a oceňovaná po celém světě. Jako přední inovátor neváhá společnost pro dosažení dokonalého osvětlovacího skla nejdříve několik let experimentovat i spolupracovat s předními designéry jako je Lucie Koldová, která je zároveň kreativní ředitelkou Brokis, Boris Klimek, Dan Yeffet, Fumie Shibata, studio Vrtiška & Žák a mnoho dalších. 

Nejoblíbenější série z produkce Brokis: nestárnoucí klasika Muffinslétající ptáci Night Birds, luxusní svítidla Knot s lněným lanem, Shadows i Shadows XL, stropní a nástěnná svítidla Memory ve tvaru balónků nebo úplně série Double z kouřového skla.

Zadat poptávku na svítidla BrokisChcete výhodnější nabídku na Váš projekt? Dodáváme kompletní sortiment svítidel Brokis, ale zatím ne všechno máme zadáno v eshopu. Pro žádost o lepší cenu využijte email nebo poptávkový formulář.

Aktuální katalog Brokis 2022 ke stažení ve formátu .pdf (27MB)

141 položek celkem
Nahoru
Další produkty