Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Bodovky

Do moderního bydlení patří moderní osvětlení. Prim v tomto směru drží bodovky, které podtrhnou atmosféru vašeho bydlení. Je možné je úspěšně použít pro osvětlení obýváku, kuchyně nebo chodeb.

Jak používat bodovky v interiéru?

Nedobré řešení je používat bodovky s úzkým úhlem svícení jako náhradu stropních svítidel s pravidelným rozmístěním na stropě. Využijte největší potenciál a to bodové, akcentové osvětlení a pomocí bodovek zdůrazněte zajímavé prvky v interiéru. Díky tomu dostanete do interiéru zajímavou emoci a atmosféru.

Jaké jsou výhody zapuštěných a jaké přisazených bodovek?

Největší výhoda zapuštěných bodovek do sádrokartonu, kromě moderního vzhledu, je to, že nejsou na stropě tak dominantní a přitom pomocí dobře vybrané povrchové úpravy je možné bodovky pěkně sladit s vybavením interiéru. Při montáži je nutné zasáhnout od stropu vykroužit otvor pro montáž. Výhoda bodových světel přisazených ke stropu je velice jednoduchá instalace bez zásahu do stropu. Většinou sice mají konzervativní vzhled, ale najdou se modely s moderním designem.

LED bodovky, nejmodernější způsob bodového osvětlení.

Použitím LED bodovek získáte nejen svítidlo s nízkou spotřebou, ale i možnost stmívat a to několika způsoby. Také je možné zvolit úhel svícení, napájení s trafem nebo pro 230V bez trafa. Při návrhu bodovek s LED doporučujeme brát ohled nejen na cenu a design, ale i na výběr dobré barvy světla.

391 položek celkem
Nahoru
Další produkty