Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Lodes

Lodes (dříve Studio Italia Design) je prémiový výrobce moderního osvětlení. Společnost byla založena již v roce 1950 a sídlí v Benátkách. Dodržuje ty nejvyšší standardy kvality a designu a je ztělesněním pojmu „Made in Italy“. Mezi produkty naleznete kromě jiných prvotřídních materiálů také svítidla ze světoznámého skla z italského ostrova Murano. Služeb firmy pravidelně využívají nejznámější architekti, inženýři a designéři po celém světě. Od roku 2021 Lodes začal spolupráci na návrhu a výrobě svítidel značky Diesel a vznikl katalog Diesel living with Lodes plný moderních industriálních lamp. Nechte se inspirovat realizacemi LODES na Instagramu.

V sortimentu Lodes najdete jak trvalky, které jsou v nabídce roky i absolutní novinky. Nejprodávanější série momentálně jsou Kelly, Nautilus, Random, Random Solo, Sky-fall, Bugia, A-tube, Jefferson a nově hodně oblíbená série Puzzle Mega. Novinky pro rok 2024: černý TidalSky-fall Round, Random Cloud, bronzové sklo u Random Solo a Random Solo průměr 10.

Konfigurátor sestav svítidel série Spider, A-Tube, A-Tube Nano, A-tube Nano Duo, Jefferson, Rain, Kelly, Random Solo, Random, Volum, Jim, Ivy a Nostalgia. 

Katalog Lodes 2024 ke stažení (.pdf 54MB).

678 položek celkem
Nahoru
Další produkty