Od 2.8. do 15.8.2021 čerpáme dovolenou. U objednávek došlých v tomto termínu prosím počítejte s prodlouženým termínem dodání. Přejeme pěkné léto.

venkovní nástěnná svítidla

Nejprodávanější

486 položek celkem
Nahoru
Další produkty
venkovní nástěnná svítidla

Venkovní nástěnná světla

Venkovní nástěnná světla pro dekorativní nasvětlení fasády, vchodu do domu i plošné osvětlení dvorku, parkoviště nebo vjezdu do domu. Naše nabídka splňuje všechny bezpečnostních předpoklady jako je zvýšená ochrana proti vlhkosti nebo nerezavějící a UV stabilní materiály. Nabízíme jak moderní venkovní nástěnná svítidla s minimalistickým designem vhodné do moderní architektury, tak klasická venkovní nástěnná světla ve tvaru lucerniček nebo retro lamp. Dnešní trend jsou venkovní nástěnná svítidla s úsporným zdrojem světla LED, které nejen, že jsou nejúspornější, ale navíc dávají možnost výběru barvy světla, úhlu svícení a stmívání. Do popředí se také dostává automatizace jako jsou venkovní osvětlení se senzory pohybu nebo inteligentní systémy jako např. Zigbee, které dokáží sjednotit ovládání kompletního venkovního osvětlení a přidat další funkce a například ovládání mobilem na dálku.

Na fotografii je prezentace venkovního nástěnného světla Lodes Puzzle Outdoor round double, které poskytuje nepřímé osvětlení a je vhodné pro osvětlení moderní architektury.