Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Venkovní nástěnné osvětlení

Venkovní nástěnná svítidla jsou ideální volbou pro dekorativní osvětlení fasády, praktické osvětlení vstupů do domu, teras, nebo plošné osvětlení parkovišť a vjezdů. Naše výrobky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy včetně zvýšené ochrany proti vlhkosti, nerezavějících materiálů nebo UV-stabilních materiálů. V naší nabídce najdete moderní nástěnná svítidla s minimalistickým designem, která se skvěle hodí pro moderní architekturu, ale také klasické venkovní nástěnné lampy ve tvaru lucerniček a retro lampy.

Trend dnešní doby: automatizace.

U venkovního osvětlení se do popředí zájmu dostává automatizace jako jsou senzory a čidla zabudovaná do nástěnných svítidel, která reagují na právě procházející osoby nebo projíždějící vozidlo. V kurzu jsou také inteligentní systémy jako např. Zigbee, které dokáží sjednotit ovládání všech venkovních svítidel, přidat další funkce jako například stmívání nebo ovládání mobilem na dálku.

Solární svítidla: svícení bez účtu za elektřinu.

Zdražení elektrické energie vede k rostoucímu zájmu o solární nástěnná světla. Tyto svítidla fungují bez elektřiny a mají nejlevnější provoz. Jedinou podmínkou pro jejich provoz je ideální umístění na slunném místě. Solární panely je napájejí a svítidla se zapínají až po setmění. Díky senzoru nebo časovači mohou svítit, když je to potřeba, nebo na přesně vymezenou dobu. Nejpopulárnější jsou osvětlené čísla domů.

 

 

540 položek celkem
Nahoru
Další produkty