venkovní nástěnná svítidla

524 položek celkem
Nahoru
Další produkty
venkovní nástěnná svítidla s čidlem

Venkovní nástěnná světla

Venkovní nástěnná světla pro dekorativní nasvětlení fasády, vchodu do domu i plošné osvětlení dvorku, parkoviště nebo vjezdu do domu. Naše nabídka venkovních nástěnných svítidel splňuje všechny bezpečnostních předpoklady jako je zvýšená ochrana proti vlhkosti nebo nerezavějící a UV stabilní materiály. Nabízíme jak moderní venkovní nástěnná svítidla s minimalistickým designem vhodné do moderní architektury, tak klasické venkovní nástěnné lampy a světla ve tvaru lucerniček nebo retro lamp. Dnešní trend jsou venkovní nástěnná světla s LED zdrojem světla, které nejen, že jsou nejúspornější, ale navíc dávají možnost výběru barvy světla, úhlu svícení a stmívání. Do popředí se také dostává automatizace jako jsou nástěnná venkovní světla s čidlem nebo inteligentní systémy jako např. Zigbee, které dokáží sjednotit ovládání kompletního venkovního osvětlení a přidat další funkce a například ovládání mobilem na dálku. Trendem jsou solární nástěnná svítidla, která fungují bez elektřiny a mají nejlevnější provoz.

Na fotografii je prezentace venkovního nástěnného světla Lodes Puzzle Outdoor round double, které poskytuje nepřímé osvětlení a je vhodné pro osvětlení moderní architektury.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení