Od 5.8.24 do 11.8.24 je firma uzavřena. Objednávky jsou přijímány bez omezení a budeme je vyřizovat v termínu od 12.8.24.
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Designová svítidla

Osvětlení s nápadem a příběhem od firem pro které pracovali a pracují designéři, kteří netvoří jen obyčejná designová světla. Tvoří umělecká díla, která nejen dobře vypadají, ale navíc mají vždy nějakou přidanou hodnotu. Někdy je to netradiční materiál, jindy způsob svícení nebo tvar, který vezme dech. V nabídce 60.cz najdete práce světoznámých designérů jako jsou Herzog & De Meuron, Karim Rashid, Ross Lovegrove, Achille a Pier Giacomo Castiglioni, Philippe Starck a mnoho dalších skvělých jmen. 

Italská a česká designová svítidla

Itálie je sice mekka designu, ale i čeští výrobci designového osvětlení mají ve světě také dobrý zvuk. Zvlášť ve spojení s tradiční sklářskou výrobou. Klasické italské značky jako je Flos, Artemide, Stilnovo nebo Nemo jsou vždy sázkou na jistotu. Krásné a originální kolekce nabízejí také značky AxoLight, Slamp nebo Lodes, které si právem získávají pozornost a srdce lidí z celého světa. Z České republiky doporučujeme značku Brokis z Vysočiny. Jejich nádherná svítidla se objevují v těch nejprestižnějších instalacích po celém světě.

Jak se zorientovat v nabídce designového osvětlení?

Na náš výběr se můžete spolehnout. Do eshopu vybíráme vždy svítidla s citem pro design, který trénujeme již více jak 15 let. Nabídku nestavíme jen na léty prověřených a oceňovaných modelech, ale i na novinkách o kterých se bude mluvit a budou vidět v těch nejzajímavějších realizacích. Navíc nabízíme i fotky z realizací, které vždy poskytnou nejlepší představu jak bude svítidlo vypadat v interiéru. Nejprodávanější designová svítidla držíme skladem a expedujeme ihned.

2769 položek celkem
Nahoru
Další produkty