Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Značky

V naší nabídce osvětlení najdete pečlivě vybrané a časem prověřené značky, které přináší kvalitu i zajímavé modely pro osvětlení interiéru, pro venkovní osvětlení nebo designová svítidla.

Naše české značky osvětlení.

Zajímavý katalog svítidel s jednoduchými, ale nadčasovými tvary najdete u výrobce Osmont, kterého najdete v Hybrálci u Jihlavy. Katalog svítidel ze skla nabízí tradiční český výrobce Lucis. Moderní a kvalitní LED svítidla nabízí výrobce Mivvy. V Janštějně na Vysočině sídlí značka Brokis nabízí designová svítidla, která získala velkou popularitu za hranicemi a teprve potom se se začala prosazovat na domácí půdě.

Naše italské značky osvětlení.

Z našeho portfolia tradičních italských značek stojí za pozornost: Artemide, Flos, Stilnovo, nebo Nemo. Jejich svítidla je možné vidět i v muzeích designu po celém světě. Nové zajímavé značky jsou Axo Light, Linea LightSlamp, Lodes, Fabas, Zava, Team Italia nebo ll Fanale, která nabízí také rustikální sortiment.

Naše německé značky osvětlení.

Jednu z nejdelších přímých spoluprací máme s německou značkou Paulmann, která je známa pro kvalitu a obsáhlou nabídku osvětlení pro všechny příležitosti. Další německé značky, které stojí za pozornost jsou SLV nabízející technická svítidla.

Další evropské a severské značky osvětlení.

Španělsko v naší nabídce zastupují značky Marset a Mantra. Redo, rumunský výrobce se začíná prosazovat na tradičně náročných západních trzích.  Nordlux je severská značka.

9312 položek celkem