Sleva 10% s kódem SVETLO10 od 19.2. do 4.3. na objednávky nad 3000Kč (mimo Lodes a Il Fanale).
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

48V magnetické kolejnicové osvětlení

48V magnetický systém je černá subtilní šachta zabudovaná do stropu, přisazená nebo zavěšená, kterou je možné libovolně osadit svítidly, přesunovat je i měnit směr svícení. K dispozici jsou reflektorová svítidla různých výkonů pro dramatické a akcentové nasvětlení interiéru, lineární svítidla pro rozptýlené osvětlení i závěsná svítidla. Díky bezrámečkovému provedení vypadá magnetický systém velice moderně a minimalisticky. Systém je možné vést po po stropě, ale i bezpečně po stěnách, protože je napájena nízkým napětím 48V. Další přidaná hodnota je stmívání pomocí protokolu DALI nebo Casambi. 

Zapustit, přisadit nebo zavěsit?

Systém nabízí možnost úplné bezrámečkové integrace do podhledu, ale také možnost zavěšení na lanka nebo přisazení ke stropu. Kompletní zapuštění systému do stropu plně využívá minimalistického designu ale je vhodné ho plánovat dopředu s domluvou se sádrokartonářem a elektrikářem. Integrace do již dokončeného stropu je sice možná, ale je složitá a vyžaduje důkladnou přípravu. Přisazení a zavěšení magnetického systému je možné udělat i v pozdějších fázích stavby, montáž je velice jednoduchá a jediné, co budete potřebovat je kvalitně přichystaná elektroinstalace.

Jak poskládat magnetický systém?

Je to jednoduché. Základ jsou kolejnice, které se spojují spojkami a ukončují koncovkami. Horizontální rohové spojky slouží pro vytvoření 90° rohu. Vertikální rohové spojky slouží pro přechod mezi stropem a stěnou. Pro dekorativní zakrytí připojení trafa v kolejnici se použije černá krytka. Pokud trafo bude mimo kolejnice, je třeba požít feeder. Pro zavěšení kolejnic se použijí 3m závěsy + 3m napájecí kabel.

28 položek celkem