Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Paulmann Plug and Shine

Paulmann Plug and Shine: nízkonapěťový 24V systém pro venkovní osvětlení s jednoduchou a rychlou instalaci i pro nezkušené. Vhodné pro osvětlení zahrad, teras, balkomů, předzahrádek, záhonků, rostlin, stromů i fasád atp. Obsahuje všechny možné typy exteriérových svítidel: zapuštěná pochozí a pojezdová svítidla do podlahy i stěny, reflektory, lištová venkovní svítidla, sloupková svítidla i dekorativní svítící předměty ve tvaru kamene, koule, krychle i hvězdy. 

Jak sestavit Plug and Shine na míru?

Systém Paulmann Plug and Shine je pro bezpečné napětí 24V, takže ke svému provozu potřebuje trafo 230/24V. To je nutné umístit do zásuvky nebo do krytu pro trafo. Z tohoto místa se táhnou speciální kabely Plug and Shine, které mají délku 1 až 15m, každý kabel má odbočky a jsou opatřeni rychlospojkami. Na kabely je možné zapojovat další kabely nebo svítidla. Je také možné využít startovací sety, které obsahují základní prvky a ty je možné rozšířit rozšiřovacím setem, kabely nebo dalšími svítidly. Pokud si přesto nevíte rady se sestavením Vašeho systému na míru, tak stačí nás kontaktovat emailem nebo telefonicky a rádi Vám pomůžeme.

Jak Plug and Shine ovládat?

Je možné ho ovládat vypínačem nebo dálkovým ovladačem. Pro automatické fungování je možné využít soumrakový nebo pohybový senzor. Plug and Shine můžete napojit na inteligentní systém Zigbee nebo Loxone. Svítidla je možné stmívat, svítidla Zigbee umí také měnit teplotu barvy světla od teplé po studenou a RGB svítidla umí měnit barvy skrz celým barevným spektrem.

126 položek celkem
Nahoru
Další produkty