Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Venkovní osvětlení do země

Zahradní svítidla do země jsou velmi oblíbená pro dekoraci a osvětlení venkovního prostoru okolo domu, rostlin, teras, chodníků, stromů a fasád. Pro dosažení skvělého světelného efektu se často kombinují s venkovními sloupky nebo venkovními nástěnnými svítidly. Pokud je LED zdroj světla zabudován přímo do svítidla, mají nízkou zápustnou hloubku, malé rozměry a jsou vhodná i pro provoz na nízkém napětí.

Pojezdová vs pochozí svítidla.

Pojezdová svítidla jsou navržena s ohledem na vysoké zatížení a proto jsou ideální pro použití na parkovištích, cyklostezkách a příjezdech k domům. Pochozí jsou navržena pro zatížení do 500kg a jsou vhodná pro nasvícení pěších zón, chodníků, vstupů do domů.

3 rady pro instalaci svítidel do země.

Při instalaci je důležité dodržet správný postup, aby se zabránilo rosení nebo zalití svítidel vodou. Nejlepší postup naleznete v montážním návodu, doporučujeme svítidla umístit do štěrku, který odvádí vodu, používat doporučené instalační a spojovací materiály a zajistit, aby se nad svítidly netvořily kaluže během deště. Správná instalace je klíčová pro předejití případných reklamací.

Wallwasher: ideální řešení nasvětlení fasády ze země.

Pro osvětlení fasád ze země doporučujeme svítidla s možností směrování světla nebo tzn. wallwashery, které nezpůsobují zbytečný světelný smog a svítí přesně na osvětlovaný objekt. Všeobecně u zahradních světel zabudovaných do země platí, že méně je více a nesvítit zbytečně celou noc.

55 položek celkem