Od 5.8.24 do 11.8.24 je firma uzavřena. Objednávky jsou přijímány bez omezení a budeme je vyřizovat v termínu od 12.8.24.
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Paulmann LED pásky

Výkonné, pro dekorativní osvětlení,  LED pásky v setech s trafem nebo samostatně pro sestavení LED pásků na míru. Možné použití senzoru, vypínače, dálkového ovládání nebo Zigbee. Pro montáž bez nářadí, s lepící páskou a možností umístění do lišty. LED pásky s teple bílou barvou světla do obytného interiéru i LED pásky s denní bílou barvou světla pro pracovní výkon.

- výkonnné a nejoblíbenější LED pásky MaxLED rozdělené dle výkonu od základního dekorativního osvětlení MaxLED 250 přes výkonné osvětlení pracovní plochy MaxLED 500 až po nepřímé osvětlení a extravýkonné osvětlení místností MaxLED 1000.

- SimpLED: lowcost řešení v setech s trafem, dálkovým ovladačem nebo vypínačem v teplé, neutrální nebo studené bílé, RGB, tunable white bez možnosti prodloužení.

- základní LED pásky pro dekorativní osvětlení YourLED Eco a pásky YourLED se zvýšenou ochranou IP44 a IP67 do exteriéru nebo koupelen

 

123 položek celkem
Nahoru
Další produkty