Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Flos

Flos je přední italská značka, která se od svého založení v roce 1962 stala synonymem pro inovativní a stylové osvětlení. Průkopnictví ve světě designu osvětlení znamená neustálou spolupráci s předními mezinárodními designéry a vývoj ikonických světel, které významně ovlivnily design osvětlení po celém světě.

Jedním z prvních milníků v historii Flos byla lampa Arco, kterou v roce 1962 navrhli bratři Achille a Pier Giacomo Castiglioni. Tato lampa se vyznačuje jednoduchým a elegantním designem a je považována za jednu z nejikoničtějších lamp 20. století. Dalším významným produktem je stolní lampa Taccia, kterou v roce 1967 představil stejný designérský tým. V roce 2005 představil Flos svou sérii závěsných lustrů Skygarden, kterou navrhl renomovaný nizozemský designér Marcel Wanders. Série je charakteristická svou kombinací moderních a tradičních prvků a je jedním z nejpopulárnějších produktů značky.

Pokud hledáte osvětlení, které je nejen funkční, ale také esteticky přitažlivé, Flos je pro vás správnou volbou. Díky svému bohatému dědictví a neustálému hledání inovací je Flos značkou, která definuje současný design osvětlení.

Aktuální katalog Flos decorative pro rok 2023 ke stažení ve formátu .pdf (42MB).
Aktuální katalog Flos Architectural 2023 ke stažení ve formátu .pdf (67MB).
Aktuální katalog Flos working architectural pro rok 2023 ke stažení ve formátu .pdf (110MB).
Aktuální katalog Flos outdoor pro rok 2023 ke stažení ve formátu .pdf (71MB).

523 položek celkem
Nahoru
Další produkty