Sleva 10% na vybrané produkty s kódem LETO do 30.6.24
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Stolní lampy

Stolní lampy a lampičky na stůl i pro všechny další příležitosti. Stolní lampy s výkonem na pracovní stůl do domácí pracovny nebo kanceláře. Noční lampy s teple bílou barvou světla na noční stolek do ložnice. Designové stolní lampičky s příběhy designérů a extravagantním vzhledem do obýváku na konferenční stolek, knihovnu nebo okno. Krásné i praktické stolní lampy s možností stmívání nebo dotykové lampy nebo se změnou barvy světla, nastavitelnými rameny, ze skla, kovu nebo peří. 

Jak dobře vybrat stolní lampu?

Stolní lampy je nutné vybírat podle účelu. Pokud chcete posvítit na práci nebo pro psaní domácích úkolů, tak bude důležitá variabilita nastavení ramene, vyšší výkon a neprůsvitné stínítko, které Vám nebude svítit přímo do očí, ale na přímo na stůl. Dobrá noční lampa na stůl do ložnice bude vybavena stmívačem a důležitá je teple bílá barva světla. U stolní lampičky v obýváku jistě oceníte pěkný design.

Jaké jsou výhody stolní lampy s LED a pro žárovky?

Každý světelný zdroj má svoje výhody i nevýhody. U LED stolní lampy, která má LED čip zabudovaný do těla, je výhodné, že nemusíte řešit žárovku zvlášť. Také většinou mají nejvyšší světelný tok z jednoho wattu, tzn. jsou nejúspornější. Menší rozměr čipu umožňuje designérům odvážnější design. Výhoda stolních lamp pro žárovky E27, E14 nebo pro G9 je to, že můžete dát silnější nebo slabší žárovku, žárovku s teplou nebo studenější barvou světla a jednoduše je vyměnit. Design je ale častokrát více tradiční.

 

518 položek celkem
Nahoru
Další produkty