Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Sloupkové osvětlení

Venkovní sloupkové osvětlení je skvělým řešením pro osvětlení různých exteriérů, jako jsou zahrady, vjezdy k domům, dvory, chodníky, parkoviště a veřejné prostory. Zahradní sloupková svítidla jsou ideální pro ty, kteří chtějí spojit praktičnost a estetiku v jednom svítidle. Naše nabízené sloupkové lampy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s vysokou odolností proti vniknutí vody, UV záření a nežádoucímu poškození.

Jak dobře vybrat venkovní sloupek?

Při výběru venkovního sloupku je důležité brát v potaz několik faktorů a jedním z nich je rozptyl a směrování světla, které mohou ovlivnit celé osvětlení exteriéru. Rozptýlené světlo je vhodné pro osvětlení větších ploch, jako jsou parkoviště nebo terasy, zatímco směrované světlo je ideální pro dekorativní osvětlení rostlin a chodníků. Další důležitý faktor je správná barva světla. Doporučujeme použít 2700K, což je teple bílá barva světla. Tento odstín nenarušuje biorytmy lidí a zvířat.

Jaké jsou aktuální trendy?

Kromě praktické funkce hraje důležitou roli také vzhled venkovního sloupku. Aktuální trendy se zaměřují na použití přírodních materiálů, jako jsou foukané sklo, kameny, beton a kov s přirozenou oxidací. Oblíbené jsou také sloupkové svítidla ze stejné série jako venkovní nástěnná svítidla, což umožňuje harmonizaci celého venkovního osvětlení. Navíc se stávají populárními i venkovní sloupková svítidla ovládaná mobilními aplikacemi systému Zigbee, které nabízejí možnost ovládání a stmívání na dálku.

 

147 položek celkem
Nahoru
Další produkty