Sleva 10% s kódem SVETLO10 od 19.2. do 4.3. na objednávky nad 3000Kč (mimo Lodes a Il Fanale).
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Osvětlení interiéru

Přírodní světlo je součástí našeho našeho života, řídí ho a nemůžeme bez něho žít. Umělé světlo používáme každý den, je v každé místnosti jakékoliv budovy a mimo jako venkovní osvětlení. V 60.cz nabízíme pečlivě vybraná svítidla pro nejlepší osvětlení interiéru jako jsou stropní svítidla, krásné lampy a lustry. Důraz klademe na správné použití teploty barvy světla, intenzity i vhodné použití svítidel.

Jak nejlépe plánovat osvětlení v interiéru?

Osvětlení navrhujte podle jednotlivých zón v místnosti. Při osvětlení kuchyně plánujte zvlášť osvětlení jídelního stolu, plochy pracovní desky, plošné osvětlení celé kuchyně a ambientní osvětlení. Osvětlení chodby zase zvlášť plošné a orientační osvětlení. Pro každou zónu vyberte vhodné svítidlo s dostatečným světelný výkonem, vhodnou barvu světla a uvažujte nad stmívání. Pokud ho chcete nebo si nejste jisti, tak si připravte 5 žilový kabel ať jste připraveni na každou variantu stmívání včetně těch nejmodernějších. 

Jakou teplotu barvy světla do obytného interiéru?

Protože naše domovy používáme na odpočinek, tak doporučujeme teple bílou barvu světla ideálně 2700K nebo max 3000K, která lidskému organismu pomáhá s odpočinkem a relaxací. Do ložnice je vhodná 2700K a nižší. Do pracovních interiérů jako jsou kanceláře, domácí pracovny nebo kuchyně doporučujeme neutrální bílou barvu světla 4000K, která nám pomáhá podávat dobrý pracovní výkon.

Jaké jsou trendy v oblasti v interiérovém osvětlení?

Velice oblíbené jsou nyní kolejnicové světelné systémy, které kombinují moderní minimalismus s praktičností. V popředí pozornost architektů jsou LED pásky, které dokáží při správném použití úplné divy.

8169 položek celkem
Nahoru
Další produkty