Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Flos Architectural

Flos Architectural je katalog architektonických svítidel a světelných řešení, které přináší prvotřídní kvalitu, technickou vyspělost a inovativní řešení osvětelní. Flos je přední italská společnost specializující se na designová osvětlení a architektonická svítidla. S více než padesátiletou historií si FLOS získal světovou reputaci díky svému inovativnímu a funkčnímu přístupu k osvětlení ve spojení se špičkovým designem.

Neustále se snaží propojovat svět svítidel s uměním a architekturou. Společnost spolupracuje s nejuznávanějšími světovými designéry a architekty, kteří přinášejí do svých produktů nejenom krásu a estetiku, ale také technickou dokonalost. Každé svítidlo z katalogu Flos Architectural je výsledkem týmové spolupráce mezi designéry, inženýry a odborníky na osvětlení, kteří se snaží dosáhnout perfektní rovnováhy mezi funkčností, vizuálním dojmem a atmosférou. Významná je také spolupráce Flos s architekty při osvětlování veřejných prostor. Flos je zapojen do mnoha prestižních architektonických projektů po celém světě, včetně muzeí, galerií, hotelů a obchodních center.

Aktuální katalog Flos Architecture 2023
Aktuální katalog working Flos Architectural 2023

Zadat poptávku na Flos ArchitecturalChcete výhodnější nabídku? Dodáváme kompletní sortiment svítidel Flos, ale zatím ne všechno máme zadáno v eshopu. Pro žádost o lepší cenu využijte email nebo poptávkový formulář.

16 položek celkem