Sleva 10% na vybrané produkty s kódem LETO do 30.6.24
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Venkovní osvětlení

Umělé světlo není důležité jen pro osvětlení interiéru, ale i pro venkovní osvětlení, které dnes má stejnou důležitost. Každá zahrada nebo dvůr vyžaduje jiný typ venkovních světel a osvětlení. Pro velké plochy venkovních fasád jsou vhodná venkovní nástěnná svítidla, strom v zahradě osvětlí venkovní reflektor kdežto pro osvětlení chodníku jsou vhodná venkovní sloupková svítidla nebo svítidla pro zapuštění do země. Výhodné je používat časovače nebo venkovní svítidla s čidlem, které dokáží podstatně se omezit světelné znečištění.

Jakou teplotu barvy světla použít u venkovních svítidel?

Téma ochrany životního prostřední se týká i osvětlení. V noci má být tma a pokud je třeba svítit tak tou nejteplejší barvou světla maximálně 3000K, co nejmenší intenzitou a jen po nezbytnou dobu. Venkovní svítidla Paulmann tzn. "insect friendly" mají 2200K, jsou nejšetrnější k hmyzu a nenarušují noční režim. 

Paulmann Plug and Shine: venkovní osvětlení s jednoduchou instalací.

Za pozornost stojí systém venkovního osvětlení Paulmann Plug and Shine. Systém je stavebnice a umožňuje jednoduše sestavit a nainstalovat svépomocí komplet osvětlení zahrady, dvorku nebo okolí domku. K dispozici jsou svítidla pro různé použití, kabeláž, trafa různých výkonů a dálkové ovládání.

Solární svítidla svítí úplně zdarma. 

Hitem jsou venkovní solární světla, která nepotřebují napojení na elektrickou síť a za jejich provoz nezaplatíte ani kačku. V sortimentu svítidel napájených sluncem je dnes již velký výběr - od pochozích a pojezdových svítidel, přes sloupky až po osvětlená domovní čísla nebo lampičky, které je možné přenášet.

1274 položek celkem
Nahoru
Další produkty