Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Lampy

Lampy a lampičky: nejoblíbenější a nejpoužívanější svítidla. Je možné je použít prakticky pro každou příležitost - od dekorativního osvětlení po praktické osvětlení pro čtení nebo práci. Lampou je také možné nahradit závěsné svítidlo nad stolem nebo nedostatečné osvětlení na venkovní terase.

Jak se zorientovat v nabídce lamp?

Nejzákladnější rozdělení je na stojací lampy, které jsou umístěny na podlaze, mají větší rozměry a jsou vhodné jako praktické nebo dekorativní osvětlení do obýváku, hotelu atp. Stolní lampy, které jsou rozměrově menší se většinou umísťují na stolek do ložnice nebo na skříňku do obýváku, restaurace, kanceláří atp. Konstrukčně jiná bude pracovní lampa na stůl do kanceláře, praktická lampa s klipem, retro lampa do bytu nebo oblouková stojací lampa do jídelny nebo do rozlehlého obývacího pokoje. 

Designové lampy - to nejlepší z aktuálního designu.

Pokud Vám opravdu záleží na předmětech, kterými se rádi obklopujete, věnujte svou pozornost designovým lampám. Mají nápad a styl a za každou se skrývá zajímavý příběh, příběh designera, příběh značky a příběh vzniku nápadu, který vedl až k výrobě. 

Přenosné lampičky na baterky.

LED technologie přináší extrémně nízkou spotřebu a díky tomu je možné vybavit lampičky baterií a provozovat ji nezávisle na připojení do elektriky. Je to chytré řešení tam, kde je nutné rozsvítit a není co. 

 

864 položek celkem
Nahoru
Další produkty