Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Brokis Ivy table battery, stolní lampička z foukaného skla s baterií, bílé sklo/bílá, 1x1,2W LED G4, výška 28,3cm

Kód: BRO PC01233_002
Značka: Brokis
13 885 Kč
Termín dodání 4 - 6 týdnů.
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika série Ivy Battery:

Ivy Table Battery od Lucie Koldové rozšiřuje již obsáhlou rodinu Ivy, která je inspirována přírodou a její životodárnou krásou. Stejně jako rostlina rostoucí a pnoucí se po zdi domu, vytváří Ivy několik variabilních kompozic. Ivy nabízí speciální modulový systém komponentů, který poskytuje vysoce inovativní pohled na dekorativní osvětlení ve svislých i vodorovných kompozicích. Nová stolní verze Ivy table battery je menší oproti původní Ivy Table, za to je obohacena o baterii, díky které ji lze lehce přenášet a tím umožňuje vytvářet světelnou atmosféru libovolně v jakémkoliv prostředí. Není chráněná před kontaktem s vodou, ale díky své lehkosti a kvalitnímu zpracování může rozzářit i venkovní prostory. Ivy table battery se rozsvěcí dotykem na kovové části světla a intenzita osvětlení lze nastavit na tři stupně jasu, tím umožňuje vytvořit jedinečnou atmosféru prostoru. Její lithiová baterie vydrží až šest hodin a světlo je nabíjeno přes indukci nebo USB konektor. Kolekce sestává z kovových částí konstrukce a foukaného skla v matovaném světle růžové, opálové nebo šedé kouřové. Elegantní a precizně zpracované do nejmenších detailů. IVY, high-tech koncept osvětlení, vhodný pro projektové i rezidenční instalace. Organická kolekce IVY má mnoho podob a právem zaujímá místo mezi uměleckými, "bespoke instalacemi".Nová verze Ivy Table battery se stává svou elegantní podobou ideálním a flexibilním prvkem pro osvětlení restaurací a hotelů, kde umožňuje neomezenou vizi pro světelné scénáře a prostředí, které se mohou volně měnit v souladu s měnícím se prostorem.

Technologie výroby:

Užité technologické postupy při výrobě skla, vycházejí z několikasetleté tradice a zkušenosti sklářských mistrů. Precizní řemeslná výroba ručně foukaného skla dodává produktům od společnosti Brokis příznačný a ničím nenahraditelný charaktera jedinečnou kvalitu. Skleněná stínidla jsou utvářena v několika vrstvách skloviny, přičemž každé z nich věnují před vyfouknutím do formy sklářští mistři mimořádnou pozornost. Triplex opálové sklo, z nějž jsou vyrobena stínidla lampy, představuje jeden z nejkvalitnějších materiálů užívaných v osvětlovací technice. Sendvičová kombinace dvou vnějších transparentních vrstev křišťálu a vnitřní vrstvy bílého opálu mezi nimi, stejně jako úzkostlivě střežené postupy ruční výroby, propůjčují sklu vynikající optické vlastnosti. Montury, baldachýny, elektrické vedení může být v bílé nebo antracitově šedé barvě.

Technické detaily produktu:

Barva skla: šedá kouřová - transparentní sklo, Povrchová úprava skla: matovaný oboustranný povrch skloviny, Povrch montury: kov - bílý matovaný komaxit se strukturou, Barva el. vedení: kabel stříbrný nabíjecí USB 2/USB-C, 5V. 

Ivy Battery je přenosné svítidlo s baterií, která umožňuje svícení po dobu 6 h při plném jasu. Je navržena s objímkou G4 na 12Vdc, což umožňuje jednoduchou výměnu světelného zdroje podle požadavků. Svítidlo je vybaveno konektorem USB-C pro nabíjení kabelem a integrovaným systémem pro bezdrátové nabíjení. Zapínání, vypínání a přepínání jasu pracuje na principu dotykového stmívače, který reaguje při dotyku na jakoukoliv kovovou část svítidla. Nabíjecí kabel je součástí balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: lampy Brokis
Záruka: 2 roky
Výrobce: Brokis
Filtrovat podle výrobce: Brokis
Série: Ivy table battery
Filtrovat podle série: Ivy
Design: Lucie Koldova
Filtrovat dle designera: Lucie Koldová
Povrchová úprava / barva: bílá
Filtrovat podle barvy svítidla: bílá
Materiál: sklo, kov
Filtrovat podle materiálu: sklo
Výška (cm): 28,3
Hmotnost (kg): 0,9
Výkon svět. Zdroje: LED 1,2W
Závit svět. zdroje: G4
Filtrovat podle závitu žárovky: G4
Počet svět. zdrojů: 1
Svět. zdroj součástí dodávky: ano
Světelný tok zdroje (lumen): 91
Barva světla (kelvin): 2700
Filtrovat podle teploty světla: 1700-2700K (teplá bílá)
Ovládání a stmívatelnost: dotykové ovládání
? Filtrovat podle ovládání: dotykové ovládání, na baterii
? Filtrovat podle způsobu stmívání: stmívání integrovaným stmívačem
Připojení svítidla: napájení bez kabelu z baterie
Napájecí napětí / proud: 12V
Krytí IP: IP20
Filtrovat podle krytí IP: IP20
Senzor pohybu: ne
Třída ochrany: III
Filtrovat podle záruční doby: 2 roky

Brokis Ivy Battery

Brokis The Fire within

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: