Sleva 10% na vybrané produkty s kódem LETO do 30.6.24
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Designová nástěnná svítidla

Designová nástěnná svítidla: často opomíjený druh osvětlení. A neprávem. Pokud jsou vhodně použita, dokáží divy. Když pro osvětlení dlouhé chodby použijte místo stropních svítidel pěkná a výkonná designová nástěnná svítidla získáte sice netradiční, ale atraktivní a přirozené nepřímé osvětlení. Nebojte se je použít také pro osvětlení v obývacím pokoji. Ideálně se stmívačem a slaďte je třeba se designovým lustrem nebo s designovou stojací lampou.

Nepřímé osvětlení nástěnným designovým svítidlem?

Nepřímé osvětlení přináší samé benefity: světlo neoslňuje, rozjasňuje strop a tím opticky zvětšuje prostor a eliminuje stíny. Nepřímé světlo je možné použít jak na chodbách, tak v dětském pokoji, ložnici i v obýváku. Pro nepřímé osvětlení je nutné mít velký světlený výkon, proto doporučujeme mít možnost stmívání, které umožňuje  přizpůsobení výkonu aktuální náladě a denní době. Aby bylo možné stmívat i nejmodernější LED osvětlení, tak si připravte 5 žilový kabel, který umožňuje použití i spolehlivého stmívání tlačítkem push-dim.

5 dobrých tipů na designová nástěnná svítidla.

Tady je 5 tipů, ale záleží na osobním vkusu a stylu ve kterém je zařízený dům. Chybu neuděláte, když vyberete cokoliv od Artemide, např. Mesmeri v bílé povrchové úpravě, které je vhodné pro výše zmíněné nepřímé osvětlení. Zajímavá je také praktická nástěnné lampy Tolomeo mini vhodná pro čtení k sofa nebo k posteli. Moderním, přitom nevtíravým designem disponuje Axo Light Lik, které je dodáváno v bílém, hnědém nebo niklovém provedení. Lodes Nautilus jsou zajímavá a praktická nástěnná svítidla pomocí kterých je možné vytvořit v interiéru atraktivní atmosféru.

372 položek celkem
Nahoru
Další produkty