Fabas Wasp, stmívatelná stolní lampa z hliníku, 12W LED 3000/4000K, výška 50cm
Kód: FAB 3265-30-212Související produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampa WASP je díky dvěma kloubům maximálně pohyblivá a osvětí velkou pracovní plochu. Vyrábí italský výrobce Fabas Luce.
Použití: na stůl do dětského pokoje, na pracovní stůl do kanceláře nebo domácí pracovny atp. Dotykový stmívač je umístěn na těle lampy.
Barvu světla je možné přepínat mezi 3000K a 4000K.
Celková výška je 50cm, ramena mají délku 47 a 48cm.
Výkon světelného zdroje je 12W, světelný tok 900lm.
Vyrobeno z hliníku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8019282067801 |
| ? Způsob ovládání: | Dotykové, Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Hliníková |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Umístění v místnosti: | Pracovní stůl, Stůl |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Pracovna, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Výška (cm): | 106 cm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 12W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 900 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K, 4000K |
| ? Životnost (hodiny): | 35000 |
| ? Způsob stmívání: | stmívání integrovaným stmívačem |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Wasp |
| ? Výrobce/značka: | Fabas |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
