Fabas Zermatt, stmívatelná bílá stolní lampa, LED 10W, 3000/4000K, výška 45cm
Kód: FAB 3811-30-102Související produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampa Zermatt v černé barvě je díky dvěma kloubům maximálně pohyblivá a osvětí velkou pracovní plochu. Vyrábí italský výrobce Fabas Luce.
Použití: na stůl do dětského pokoje, na pracovní stůl do kanceláře nebo domácí pracovny atp. Dotykový stmívač je umístěn na těle lampy.
Barvu světla je možné přepínat mezi 3000K a 4000K.
Celková výška je 45cm.
Výkon světelného zdroje je 10W, světelný tok 720lm.
Vyrobeno z hliníku a metakrylátu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8019282561187 |
| ? Způsob ovládání: | Dotykové, Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bíá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| Umístění v místnosti: | Stůl, Pracovní stůl |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Obývací pokoj, Pracovna, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Atypické |
| Výška (cm): | 44,5 cm |
| Šířka (cm): | 12 cm |
| Hloubka (cm): | 16 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 10W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Počet svět. zdrojů: | 1 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 720 |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K, 4000K |
| Životnost (hodiny): | 35000 |
| ? Způsob stmívání: | stmívání integrovaným stmívačem |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| Série: | Zermatt |
| ? Výrobce/značka: | Fabas |
ZDARMAZDARMA
4 008 Kč
–5 %
FAB 3752-30-104
ZDARMAZDARMA
2 115 Kč
–5 %
FAB 3570-30-138
ZDARMAZDARMA
8 293 Kč
–4 %
FAB 3644-11-102
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
