Flos Bellhop Table, červená lampička na baterii, 2W LED tunable white, výška 21cm, IP54
Kód: FLO F1130075Související produkty
Detailní popis produktu
Rodina svítidel Bellhop, kterou navrhlo duo Barber & Osgerby jako přenosnou a dobíjecí stolní lampu pro Londýnské muzeum designu, se v průběhu let rozrostla. Jednoduchý archetyp byl adaptován na řadu lamp, včetně venkovních nástěnných a sloupkových modelů.
Výkon 2W, CRI90. Konektor USB-C.
Nabíječka není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Dotykové, Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Červená |
| ? Materiál: | Plast-Polykarbonát |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přenosné |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 12,5 cm |
| Výška (cm): | 21 cm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 2W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 87 |
| ? Teplota barvy světla: | 2200K, 2700K, 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Způsob stmívání: | stmívání integrovaným stmívačem |
| ? Připojení svítidla: | USB |
| ? Napájení: | Baterie |
| ? Třída ochrany: | III |
| ? Krytí IP: | IP54 |
| Spec. Vlastnosti: | Tunable white |
| ? Typ svítidla: | Lampa, Noční světlo |
| ? Série: | Bellhop |
| ? Výrobce/značka: | Flos |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
