Flos Coordinates F, stojací lampa, stříbrná, 53W 2700K
Kód: FLO F1801033Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059607039830 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Stříbrná |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Umístění v místnosti: | Podlaha |
| ? Místnost: | Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Výška (cm): | 200 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 53W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 3049,4 |
| Ovládání a stmívatelnost: | ovládání a stmívání podle použitého napaječe |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné DALI, stmívatelné PUSH-DIM |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ne, 24V |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Coordinates |
| ? Designer: | Michael Anastassiades |
| ? Výrobce/značka: | Flos |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
