Il Fanale Cascina, nástěnné svítidlo z mosazi, 1x46W E14, výška 22,5cm
Kód: ILF 204.05.OOSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo z mosazi v rustikálním stylu. Vyrábí rodinný výrobce Il Fanale, 100% made in Italy.
Do rustikálně zařízeného obytného interiéru vesnické sedlosti, roubenky nebo srubu, pro osvětlení schodiště, chodby nebo obývacího pokoje. Série Cascina je ideální řešení jednotného osvětlení i do pivnice, restaurace nebo například horského hotelu.
Vyrobeno z mosazi. Výška 22,5cm, délka: 27,5cm, průměr klobouku: 20cm. Do svítidla je určena žárovka se závitem E14, max. 10W, halogen nebo kvalitní LED žárovka.
Jednoduchá instalace na stěnu pomocí hmoždinek, přívodní kabel se připojí do svorkovnice. Krytí IP20.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Mosazná |
| ? Materiál: | Mosaz |
| ? Styl osvětlení: | Rustikální |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna |
| ? Místnost: | Chalupa, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Výška (cm): | 22,5 cm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 46W |
| ? Závit žárovky: | E14 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice. |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Cascina |
| ? Designer: | DT studio |
| ? Výrobce/značka: | Il Fanale |
Ruční výroba osvětlení Il Fanale
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
