iLed Rada_R3, zápustné svítidlo do podhledu pro nepřímé osvětlení, 18W LED 4000K, prům. 23,3cm
Kód: ILE 92000N00Související produkty
Detailní popis produktu
iLed Rada: svítidlo s jedinečných přistupem ke světlu. LED světelné zdroje umístěny do spodní části, svítí nahoru a od horní části svítidla se odráží do okolí. Díky této technologii je světlo měkké a neoslňuje ani při přímém pohledu do svítidla. Tento koncept byl oceněn cenou za design IF.
Vhodné do veřejného interiéru, pro příjemné osvětlení kanceláří a veřejných budov, do projektů osvětlení hotelů, posiloven, nemocnic, mateřských školek atp. Pro plánování a výpočet osvětlení např. v softwaru Dialux jsou k dispozici soubory. ltd.
Vyrobeno z hliníku s bílou povrchovou úpravou RAL9003. Průměr: 23,3cm, hloubka: 7,2cm. Instalační otvor: 22,4cm.
Osazeno novou technologií LED celkem 18W, světelný tok: 1436lm, teplota barvy světla: 4000K, index podání barev: 80. Proudově napajeno 500mA, k provozu je nutný proudový napaječ 500mA. Před instalací a zapojením svítidla doporučujeme prostudovat montážní návod. Stmívání možné v případě použití stmívatelného napaječe. IP40, IK05.
Ve spolupráci s výrobce nabízí společnost 60.cz prodlouženou záruku na 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8056534952430 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 23,3 |
| Průměr mont. otvoru (cm): | 22,4 |
| Zápustná hloubka(cm)>: | 7,2 |
| Hmotnost: | 0.526 |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 18W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| ? Teplota barvy světla: | 4000K |
| Úhel svícení (stupně): | nepřímé |
| ? Index podání barev: | 80 |
| Ovládání a stmívatelnost: | podle trafa/napaječe |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| ? Napájení: | 500 mA |
| ? Krytí IP: | IP40 |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ne |
| ? Typ svítidla: | Vestavné |
| Série: | Rada |
| ? Výrobce/značka: | iLed |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
