iLed Silicone_C Hi-Flux, led pás v silikonu, 72W LED 24V 2700K 500cm, IP66
Kód: ILE 98042Související produkty
Detailní popis produktu
LED pás 500cm v silikonu skládajících se z celkem 300 LED. 2700K, CRI 70, napájení 24V, světelný tok: 5400lm
Pás je možné zkracovat po 10cm modulech, každý modul má 6 LED, 1,44W, světelný tok modulu: 108m.
K pásku je vodotěsně připájen 200cm napajecí kabel se spojkou.
LED pás je vhodný pro použití v soukromých i veřejných exteriérech, ideální do profilů pro tvoření světelných linií. Pro plánování a výpočet osvětlení nabízíme .ltd soubory pro použití např. v softwaru Dialux.
LED pás iLed Silicone_C Basic je vyráběný a testovaný v Itálii. Ve spolupráci s výrobce poskytuje společnost 60.cz na výrobek prodlouženou záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8033913163632 |
| ? Materiál: | Plast |
| Délka (cm): | 500 |
| Hmotnost: | 0.55 |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 72W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 70 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelnost podle použitého napaječe |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| ? Napájení: | 24 V |
| ? Krytí IP: | IP66 |
| Trafo / napaječ: | 24V AC |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ne |
| Filtrovat podle částí systému: | LED pásek |
| LED pásek zalitý v plastu: | ano |
| Série: | Silicone |
| ? Výrobce/značka: | iLed |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
