Mantra Alborán, bílá stojací lampa, 1x40W E27, výška 141cm
Kód: MAN 5864Související produkty
Detailní popis produktu
Stojací lampa, která využívá efektu, který vzniká prosvícením prostupu mezi vrstvy. Vyrábí španělský výrobce Mantra, sérii Alborán navrhnul Hugo Tejada.
Vhodná pro vytvoření atmosféry do obývacího pokoje, ale i do hotelového pokoje nebo ložnice.
Vyrobeno z kovu s bílou povrchovou úpravou, stejně jako stropní rozeta. Výška 141cm, průměr: 41cm. Vypínač na přívodní šňůře.
Do svítidla je určena 1 žárovka se závitem E27 max 40W. Doporučujeme kvalitní LED žárovku od prověřeného výrobce. Žárovky nejsou součásti dodávky svítidla a je nutné je objednat zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8435153258640 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Místnost: | Obývací pokoj |
| Výška (cm): | 141 cm |
| Hmotnost: | 8.4 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off vypínačem na přívodní šňůře |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel má vidlici do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Akční nabídka: | Výprodej |
| ? Série: | Alborán |
| ? Designer: | Hugo Tejada |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra Iluminación
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
