Mantra Eve 1132, stropní svítidlo španělského výrobce, 2x20W E27, chrom/stínítko ze smetanového textilu, prům.45cm
Kód: MAN 1132Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo španělského výrobce Mantra do obývacího pokoje nebo ložnice. Oválné stínítko ze smetanového textilu, kontrukce z pochromovaného kovu. Průměr svítidla: 45cm, celková výška svítidla: 43cm. Do svítidla jsou určeny 2x20W úsporky, nebo LED žárovky do patice E27.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8435153211324 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Textil |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | 20W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Počet svět. zdrojů: | 2 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | podle světelného zdroje |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| Série: | Eve |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra Iluminación
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
