Mantra Nordica II, nástěnné svítidlo s USB a malou poličkou, 1xE27,kov-bílá/dřevo, stínítko z bílé textilie, výška 32cm
Kód: MAN 5462Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní nástěnné svítidlo ve skandinávském stylu s čistými jednoduchými prvky od španělského výrobce Mantra, design Santolaria&Llusca.
Mantra Nordica II byla vytvořena jako reakce na potřeby lidí, kteří mohou pohodlně a jednoduše dobíjet svá elektronická zařízení a mít je tak stále po ruce pomocí USB portu 5V/2A a odkládat si je na praktickou poličku.
Vhodné osvětlení k posteli.
Rozměry: výška 32cm, šířka 16cm, hloubka 25-30cm.
Materiál: kombinace dřeva a kovu s bílou povrchovou úpravou, stínítko je z bílé textilie.
Pro svítidlo je určena 1x23W žárovka se závitem E27. Žárovka není součástí dodávky.
Svítidlo má vlastní vypínač. Krytí IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8435153254628 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Bílá, Dřevěná |
| ? Materiál: | Dřevo, Kov, Textil |
| ? Styl osvětlení: | Moderní, Skandinávie |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Postel, Stěna |
| ? Místnost: | Chodba, Ložnice, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 16 cm |
| Výška (cm): | 32 cm |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | max. 23W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Akční nabídka: | Výprodej |
| ? Typ svítidla: | Na čtení, Nástěnné |
| ? Série: | Nordica |
| ? Designer: | Santolaria&Llusca design |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Mantra Iluminación
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
