Marset Concentric L Minor, nástěnné svítidlo s chladnými barvami, 7,8W LED 2700K stmívatelné, prům. 101,5cm
Kód: MAR A678-008Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo z kolekce Concentric, se zajímavým světelným efektem, který zvýrazňuje interakci mezi světlem a odrazem barev. Vyrábí španělský výrobce Marset.
Díky svému čistému a symetrickému tvaru připomíná záři slunce. Za denního světla jsou barvy svítidla jemně vnímány, ale v noci vystupují do popředí a svojí září vyvolávají zajímavé barevné efekty.
Vyrobeno z kovu a vinylu. Svítidlo je vybaveno LED diodami o výkonu 7,8W a teple bílou barvou světla 2700K.
Svítidlo je stmívatelné.
Průměr 101,5cm, výška: 16,9cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Ocenění za design: | 2016 Interior Design Magazine Best of Year Award |
| ? Barva svítidla: | Hnědá, Modrá, Zelená |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Průměr [cm]: | 101,5 |
| Šířka (cm): | 16,9 |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 7,8W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 1066 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| Ovládání a stmívatelnost: | stmívatelné,bez stmívače |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice. |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| Série: | Concentric |
| Designer: | Rob Zinn |
| ? Výrobce/značka: | Marset |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
