Marset Santorini, stropní rozeta
Kód: MAR A654-008Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní rozeta do interiéru. Určena pro zavěšení venkovního svítidla Marset Santorini.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní rozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8435516812298 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Výška (cm): | 3,5 cm |
| Průměr mont. otvoru (cm): | 11,2 cm |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Typ svítidla: | Rozeta |
| ? Série: | Santorini |
| ? Designer: | Sputnik Estudio |
| ? Výrobce/značka: | Marset |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
