Mathmos Space projektor, oil disk fialová-modrá
Kód: MAT SPL2100-SPA0627Související produkty
Detailní popis produktu
Space projektor s olejovým diskem promítá pohyblivé proměnlivé obrazce o průměru až 1,5 m na zeď nebo strop. Projektor má černou barvu. Do všech Space projektorů Mathmos můžou být použity všechny olejové i grafické disky Mathmos. Tento typ Space projektoru má olejový disk fialová-modrá, který promítá zajímavé, barevné útvary na zdi nebo stropy. Baleno v krásné krabici, vhodné jako vánoční nebo narozeninový dárek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lávové lampy |
|---|---|
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Styl osvětlení: | Dekorační, Designové, Moderní, Retro |
| ? Umístění v místnosti: | Stůl |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 24 cm |
| Hloubka (cm): | 5 cm |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 20W |
| ? Závit žárovky: | GU4 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| ? Energetická třída: | G |
| Ovládání a stmívatelnost: | vypínač na přívodní šňůře |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel má vidlici do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ano |
| ? Série: | Space Projector |
| ? Výrobce/značka: | Mathmos |
Jak funguje Mathmos Projector
Seznámení s Mathmos Projector
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
