Náhradní stínidlo z opálového skla pro Osmont Nela 4A
Kód: OSM 20084Související produkty
Detailní popis produktu
Náhradní stínidlo vyrobené z ručně vyráběného foukaného triplexového skla pro svítidlo Osmont Nela 4A.
Rozměr: 30 x 27 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8591728200848 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| Délka (cm): | 27 cm |
| Výška (cm): | 30 cm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Typ: | 322 |
| ? Typ svítidla: | Stínidlo |
| ? Série: | Nela |
| ? Výrobce/značka: | Osmont |
Osmont s.r.o. - Český výrobce osvětlení od roku 1991
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
