Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Transformujte svůj prostor pomocí String Light od Flos.

"Když sedím ve vlaku a cestuji, vždy vidím tyto řady elektrického vedení za oknem. Je to tak krásné a poetické, jak propojují sloupy, ale zároveň dělí krajinu. Chtěl jsem to přenést do interiérové architektury."

Michael Anastassiades

Flos string light

Takto popisuje Michael Anastassiades princip, který inspiroval k vytvoření String Lights: tenký elektrický drát doplňuje interiér a může rozdělit prostor do nekonečných konfigurací. Podél těchto linek jsou umístěny dva různé světelné zdroje - kužel a koule, které rozptylují teplé LED světlo.

Flos string light v ložnici

Kabel od String Light slouží nejen jako zdroj energie, ale je také zásadním designovým prvkem, který vám umožňuje umístit osvětlení tam, kde se vám líbí. Zde je jen pár způsobů, jak můžete konfigurovat osvětlení, v závislosti na vašem prostoru a požadovaném vzhledu.

Flos string light použití

Je na vás, jestli ho připevníte na zeď nebo strop pomocí rozety, nebo ho připojte do zásuvce pomocí šňůry Floor Switch. 

Připojení Flos String Light

Vyberte si z černé, bílé nebo modré barvy pro svítidla ve tvaru kužele a koule. Tyto barvy jsou také k dispozici pro stavební prvky, jako jsou montážní kabely, rozety nebo Floor switch - připojení do zásuvky.

Flos string light svítidlaZařízení lze stmívat stlačením kabelu přímo nad kuželem nebo koulí nebo pomocí Bluetooth přes aplikaci FLOS CONTROL, která je poháněna systémem CASAMBI a může být stažena do vašeho telefonu.

Flos sting light schodiště

String Light vyrábí italská společnost Flos. 60.cz - svítidla, s.r.o. je autorizovaný distributor této značky.