Nordlux Alanis, mosazná nástěnná lampička, 1xGU10
Kód: NOR 2213441035Související produkty
Detailní popis produktu
Nordlux Alanis, mosazná nástěnná lampička, 1xGU10Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5704924012143 |
| ? Barva svítidla: | Mosazná |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní, Skandinávie |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Stěna |
| ? Místnost: | Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 6 cm |
| Výška (cm): | 15 |
| ? Závit žárovky: | GU10 |
| Počet svět. zdrojů: | 1 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | s vypínačem a zásuvkou 230V |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| Série: | Alanis |
| Designer: | Says Who |
| ? Výrobce/značka: | Nordlux |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
