Paulmann Blacklight žárovka černé světlo, 75W E27, výška 10,6cm
Kód: PAU 59070Související produkty
Detailní popis produktu
Klasická žárovka Blacklight. Černé světlo vytváří známý disko efekt se záhadně zářícími bílými povrch
- stmívatelné
Paulmann Blacklight žárovka černé světlo, 75W E27, výška 10,6cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4000870590706 |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Průměr [cm]: | 5.5 |
| Výška (cm): | 9.5 |
| Hmotnost: | 0,034 kg |
| Výkon svět. Zdroje: | 75W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Životnost (hodiny): | 1000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | stmívatelné stmívačem R + C |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
