Paulmann Galeria Regula, osvětlení k zrcadlu s vypínačem, 3x40W, chrom
Kód: PAU 99679Související produkty
Detailní popis produktu
Praktické, nástěnné svítidlo se třemi světelnými zdroji 40W s vypínačem pro osvětlení k zrcadlu. Na stěnu se dá instalovat horizontálně i vertikálně (po obou stranách zrcadla). Povrchová úprava svítidla: chrom, délka: 42 cm, výška 7,5 cm. Pro 3 žárovky do patice E14, max 40W. Doporučujeme žárovky s pochromovaných sklem kvůli oslnění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870996799 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Chrom lesklý |
| ? Styl osvětlení: | Levné |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | K zrcadlu, Obrazy |
| Výška (cm): | 42 cm |
| Hmotnost: | 0,549 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | E14 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 3 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Spec. Vlastnosti: | vypínač |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | není potřeba |
| ? Série: | Galeria |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
