Paulmann Nordin, stojací lampa v kombinaci černé, mědi a černého mramoru, 1x20W E27, výška 120cm
Kód: PAU 79614Související produkty
Detailní popis produktu
Paulmann Nordin: stojací lampa v severském stylu (nordic style) v kombinaci matné mědi, černé a černého mramoru. Vyrábí německý výrobce Paulmann.
Výška lampy: 120cm, průměr podstavce 20cm.
Lampa je dodávána bez žárovky a finální vzhled i způsob svícení záleží na tom, jakou žárovku vyberete. Do lampy je určena 1 žárovka se závitem E27 max 20W. Pokud požadujete od lampy vysoký výkon, tak použijte čiré LED filamentové žárovky. Pokud upřednostňujete dekorativní účel, vyberte méně výkonné, designové nebo žárovky s vrchlíkem, ale vždy s teple bílým světlem.
Jednoduchá montáž lampy, vypínač je umístěn na přívodní šňůře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870796146 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Černá, Měděná, Mramorová |
| ? Materiál: | Měď, Mramor |
| ? Styl osvětlení: | Levné, Skandinávie |
| ? Umístění v místnosti: | Podlaha |
| ? Místnost: | Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Výška (cm): | 120 cm |
| Hmotnost: | 2,848 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 20W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel má vidlici do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Nordin |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Neordic goes Urban Jungle
Scandinavian interiors with LED lighting
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
