Paulmann Plug&Shine venkovní antracitový sloupek 1xE14, výška 80cm
Kód: PAU 94321Související produkty
Detailní popis produktu
Venkovní sloupkové svítidlo určené pro zapojení do systému Plug&Shine od německého výrobce Paulmann.
Ideální pro osvětlení dvorků, zahrad, chodníků, vjezdů a vchodů k domu atp.
Dodávka obsahuje: 1ks sloupokového svítidla s odolností proti povětrnostím podmínkám IP44 opatřené rychlospojkou. Svítidlo je osazeno paticí E14 a žárovkou o výkonu 2W. Balení obsahuje trn k zapíchnutí do země.
Výška: 80cm, průměr koule 20cm. Provozní napětí 24V DC, stmívatelné.
Vyrobeno z plastu s antracitovou úpravou.
Je třeba dokoupit napájecí trafo a propojovací kabely. Žárovka je součástí dodávky a je možné ji později dokoupit jako náhradní díl.
Paulmann Plug&Shine je unikátní systém venkovního osvětlení napájený 24V.
K napájení slouží transformátory s výstupním napětím 24VDC. Díky tomuto nízkému napětí je zaručena maximální bezpečnost pro děti i zvířata. Pomocí propojovacích kabelů a rozbočovačů je možné na zahradě nebo terase vytvořit kouzelnou světelnou atmosféru. Jde o stavebnicový systém, který můžete kdykoliv doplnit nebo změnit. Každé svítidlo je opatřeno vodotěsnými rychlospojkami, díky kterým je montáž rychlá a snadná. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem komponentů, neváhejte se na nás obrátit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870943212 |
| ? Barva svítidla: | Antracitová |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Místnost: | Terasa, Zahrada |
| ? Průměr [cm]: | 20 |
| Výška (cm): | 80 |
| Hmotnost: | 2,046 |
| Výkon svět. Zdroje: | 2W |
| ? Závit žárovky: | E14 |
| Počet svět. zdrojů: | 1 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 160 |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Index podání barev: | 80 |
| Životnost (hodiny): | 30000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | stmívatelné |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| ? Napájení: | 24 V |
| Třída ochrany: | III |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| Trafo / napaječ: | 24V DC |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ne |
| Filtrovat podle částí systému: | svítidlo |
| ? Typ svítidla: | Sloupkové |
| Série: | Plug&Shine |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Jak vybrat správné osvětelní zahrady.
Paulmann Plug&Shine: nejlepší cesta pro osvětlení zahrady a exteriéru.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
