Paulmann Premium Line Albina, výklopná bodovka v bílé úpravě, 1x7,2W LED, prům. 12,5cm
Kód: PAU 92602Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní bodovka v trendy bílé povrchové úpravě a úsporným LED zdrojem světla. Díky výklopnému mechanismu je možné efektně směrovat směr světla, což se dá dobře využít v interiéru: osvětlení tmavého koutu, zajímavého detailu, sošky, obrazu na stěně nebo využíti odrazu světla od bílé stěny. LED ka má celkem 7,2W se svítivostí 1316cd a úhlem svícení 30stupňů (ekv. cca 50W).
Teple bílá barva světla 2700K vhodná do interiéru. Průměr bodovky: 12,5cm, montážní otvor: 11,6cm, zápustná hloubka: min. 7cm. K napájení je nutný napaječ 350mA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodové osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870926024 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Zapuštěné |
| ? Umístění v místnosti: | Sádrokarton |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 12,5 cm |
| Průměr mont. otvoru (cm): | 11,6 |
| Zápustná hloubka(cm)>: | 7 |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 7,2W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| Úhel svícení (stupně): | 30 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ne |
| Počet svítidel v balení: | 1 |
| Akční nabídka: | Výprodej |
| ? Typ svítidla: | Bodovka, Vestavné |
| ? Série: | Premium Line Albino |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
