Paulmann Stellan, stojací lampa z kovu a šedé látky, 1x20W LED E27, výška 161cm
Kód: PAU 80105Detailní popis produktu
Stolní lampa v severském stylu (nordic style). Vyrábí německý výrobce Paulmann, série Neordic Stellan.
Lampa poskytuje pěkně rozptýlené světlo a přináší do interiéru příjemný akcent dřeva. Je vhodná do obývacího pokoje nebo do ložnice s důrazem na přírodní materiály, ale také do hotelového pokoje nebo pro tlumené osvětlení restaurace.
Stínítko je z šedého textilu, noha je z kovu s šedou povrchovou úpravou.
Výška lampy: 161cm, průměr stínítka 35cm.
Do lampy je určena 1 žárovka se závitem E27 max 20W. Pokud požadujete od lampy vysoký výkon, tak použijte LED žárovku se světelným tokem 1500lm (ekv. 100W), pokud upřednostňujete dekorativní účel, vyberte méně výkonnou žárovku, ale vždy s teple bílým světlem. Žárovka není součástí dodávky a nabízíme zdarma konzultace při výběru.
Jednoduchá montáž lampy, vypínač je umístěn na přívodní šňůře.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870796344 |
| ? Způsob ovládání: | S vypínačem |
| ? Barva svítidla: | Šedá |
| ? Materiál: | Dřevo, Textil |
| ? Styl osvětlení: | Dekorační, Skandinávie |
| ? Umístění v místnosti: | Podlaha |
| ? Místnost: | Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| Výška (cm): | 161 cm |
| Hmotnost: | 2,31 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 20W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel má vidlici do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Typ svítidla: | Lampa |
| ? Série: | Stellan |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Neordic goes Urban Jungle
Scandinavian interiors with LED lighting
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
